تور ترال

اکثرصید های تجاری که بوسیله تورهای ترال ماهی و میگو انجام می گیرد بطور ناخواسته مقدار زیادی از آبزیان که جنبه اقتصادی ندارند صید می شوند و لطمه بزرگی به ذخایر دریا وارد می کند.

طبق آمارهای موجود در کشور عزیزمان ایران تعداد بیست فروند کشتی صیادی ترال ماهی انجام می دهند و تعداد دوازده شناور کشتی هم صید ماهی و صید میگو انجام می دهند و همچنین تعداد 1575 فروند لنج صید میگو به شیوه ترال کف فعالیت دارند. که سالانه مقدار 20000 بیست هزار تن صید ضمنی دارند که به دریا ریخته می شود بنابراین نیاز به کاهش صید ضمنی و استفاده بیشتر از آن تعجب آور نیست.

از آنجائیکه بیشترین صید ضمنی در آبهای خلیج فارس آبزیان ریز کمتر از 20 سانتیمتر است، شرکت توربافان با سابقه بیش از 25 سال در زمینه تولید انواع تور، برای اولین بار با همکاری یک شرکت معتبر خارجی اقدام به طراحی و تولید تورهای ترال مدرن نموده است که این امر می تواند معایب تورهای ترال سنتی را رفع نموده و در کاهش صید ضمنی نیز کمک شایانی نماید.

شرکت توربافان به عنوان تولید کننده پیشرو در زمینه انواع تور تلاش کرده است که در آبهای خلیج فارس و دریای عمان بتواند درصدی از این صید ناخواسته را کاهش دهد که انشاالله موردتوجه قرار گیرد تا بتوانیم قدم کوچکی در حفظ ذخایر آبزیان کشور عزیزمان برای نسل آینده برداشته باشیم.

 

خواندن 1302 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
توربافان

توربافان بعنوان یکی از پرسابقه ترین گروه ها در صنعت تولید تورهای ایمنی ، ورزشی و قفس پرورش ماهی کشور و دارای اعتبار بالا در داخل و خارج از کشور تلاش می کند تا مناسبترین تولیدات و خدمات را در بهترین سطح در حوزه فعالیت خود ارائه دهد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره توربافان

از اينکه جامعه، توربافان را به‌عنوان شرکتی معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحول، چابک، پويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی می‌شناسد به‌خود می‌باليم.

تماس با توربافان

آدرس ما

  • تهران،جاده ساوه، سه راه آدران، شهرک صنعتی پاسارگاد(کاظم آباد)، خیابان کمیل، کوچه صنعت سوم، پلاک 17
  • 021-56133414
  • 021-56575518
  • 09123341435 - 09365888224