بیانیه ماموریت توربافان

مأموریت و رسالت بنیادی توربافان (mission)

مجموعه توربافان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده انواع تورهای ماهیگیری، ورزشی، نظامی، ایمنی و... در ایران، با اثربخش نمودن بخش قابل توجهی از پتانسیل‌ های خود تلاش دارد تا در نقش یک نهاد تولیدی و توسعه ‌ای توانمند ظاهر شده و به سرمایه‌گذاری و مدیریت طرح‌ های بزرگ در این حوزه کمک کند.

 

باورها، ارزش ها و رویکردهای توربافان (Belief & Value & Approach)

 • تلاش در بکارگیری استراتژی تحول آفرین و رو به جلو در تمام حوزه های کاری به عنوان دستاورد حاصل از سنتز ذهنی، نوآوری و منتجه تفکر و اندیشه مدیران و سرمایه انسانی توربافان در جهت منافع مشتریان.
 • اعتماد سازی و ایجاد شهرت و اعتبار ویژه و برجسته برای توربافان در اذهان جامعه، مشتریان و سهامداران. مشتریان توربافان در درجه اول اهمیت و ارزش قرار دارند. لذا توربافان تلاشی بی وقفه و بی پایان برای نفوذ در قلب مشتریان خود به عمل می آورد. فتح قلوب مشتریان برای ما ارزشی بی همتا خواهد بود.
 • ایجاد مجموعه ای پویا با مزیت رقابتی منحصر بفرد از طریق ارائه خدمات و محصولات جدید و به کارگیری نیروی انسانی خلاق و نوآور و همچنین بهره گیری از فناوری های نوین.
 • فعالیت به عنوان مجموعه ای تمام عیار جهت حل مشکلات مشتریان و ارائه محصولات و راه حل های نوین و خردمندانه. جامعیت خدمات ارائه شده برای ما یک تعهد استراتژیک میباشد. لذا خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات و همچنین خدمات ارائه شده، عنصری موثر و مهم در فرآیند مشتری مداری ما میباشد. تعهد ما به پروژه ها، کالاها و خدمات ارائه شده به مشتریان، تعهدی عمیق و راهبردی است. برای تداوم لبخند رضایت مشتریان پس از خرید، مجدانه تلاش کرده و سازمانی پاسخگو برای این منظور بنا نهاده ایم.
 • درجه اهمیت جایگاه رفیع مشتریان به گونه ای است که در سازمان ما وفاداری کارکنان، در اثربخش بودن و ارائه عالی ترین سطح خدمات به مشتریان متجلی میگردد. تعهد کارکنان به تلاش بی پایان در جهت جلب نظر و رضایت مشتریان، متضمن تداوم همکاری ایشان با سازمان خواهد بود.
 • خیرخواهی و صداقت در تعامل با مشتریان، هسته اصلی برند توربافان را شکل خواهد داد. آگاهی بخشی و ارائه مشاوره های تخصصی به مشتریان متضمن ثمر بخش بودن این راهبرد در جهت جلب رضایت مشتریان توربافان میباشد.
 • ایجاد بالاترین مرتبه نظم و دقت ممکن، توام با تعقل و تدبر در امور همراه با ترویج کارگروهی و تلاش فردی همه کارکنان درجهت دستیابی به جایگاه مناسب با بکارگیری روش‌های علمی در حل مشکلات و اداره امور، حرکت براساس برنامه، رعایت نظم و استفاده از تجربه‌های مفید مورد توجه ما میباشد.
 • خلاقیت، نوآوری، صداقت، توکل، سخت کوشی و پایبندی به اصول اخلاقی، ایجاد لبخند رضایت بر لبان مشتریان متضمن موفقیت توربافان در اجرایی نمودن تعهدات فوق خواهد بود. مشتریان توربافان، سازمان ما را بدون لبخند رضایت ترک نخواهند کرد.
 • پایبندی به قوانین، مقررات داخلی و بین المللی.
 • آموزش مستمر و تربیت نیروی انسانی با کیفیت عالی. سازمان ما به صورتی فراگیر با اخذ مشاوره های کارآمد، به روزرسانی و مدرن سازی کلیه امور خود را مجدانه پیگیر میباشد.

 

ما خود را در زمینه های ذیل مسئول میدانیم:

 • در قبال خداوند

ما بر اساس اصول اعتقادی خویش، بر این باور هستیم که با توکل به خدای قادر و توانا، نیرو و توانمان مضاعف شده و با این پشتوانه، با اعتماد به نفس و خود باوری خواهیم توانست به جایگاه شایسته ای دست یافته و غیر ممکن ها را ممکن سازیم و با صبر و پایداری، بر مشکلات، چالش ها و سختی ها فائق آییم. به گونه ای که باور داریم مومن کار نمیکند مگر خوب. ما عمیقاً با خواندن عبارت " خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزِی را دارم که تو در عرش کبریایی خویش نداری، من چون تویی دارم و تو چون خود نداری " به وجد آمده و به این وجد و باور خود مفتخریم.

 

 • در قبال جامعه

ما میخواهیم سهم خود را در تامین رفاه اجتماعی جامعه از طریق اجرای برنامه های توسعه ای مبتنی بر خرد جمعی، تضمین کیفیت خدمات ارائه شده را عینیت بخشیم. ما میخواهیم سهم خود را در رونق اقتصادی از طریق اشتغال زایی و ایجاد ارزش افزوده پرداخت نماییم. ما عمیقاً عبارت "هر آنچه برای خود می پسندی، برای دیگران نیز بپسند " را باور داشته و داریم.

 

 • در قبال سرزمین عزیزمان، ایران

ما عمیقا بر تعلق خاطر خود به میهنمان ایران پافشاری مینماییم. تاریخ و تمدن کهن چند هزار ساله، پشتوانه ای محکم برای این باور و این تعلق خاطر است. بنابراین حفظ منافع ملی همواره برجهت گیری ها و برنامه ریزی های ما اولویت خواهد داشت.

 

نقش و مسئولیت های توربافان

 

 • در قبال مشتریان

ارائه محصولات و خدمات به مشتریان با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت، دارای ارزش افزوده و توجیه  اقتصادی، در زمان مقرر و با رعایت اصول و موازین لازم و کافی، با نگرش خیرخواهانه و در جهت منافع مشتریان. بدیهی است احترام به حریم خصوصی مشتریان و پاسداشت آن جزء حقوق اولیه ایشان تلقی خواهد شد. ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش یکپارچه و فراگیر نهایت آرامش و آسایش را برای مشتری به ارمغان خواهد آورد.

 

 • درقبال کارکنان

حفظ کرامت انسانی کارکنان، ایجاد فضای کاری با محیط فیزیکی سالم و دارای ارگونومی مناسب، استقرار حاکمیت انگیزه و پویایی در عملکرد ها، حفظ شخصیت فردی، گروهی و حرفه ای کارکنان، آموزش و تجهیز نیروی انسانی به علوم و فناوری های مورد نیاز و استفاده از توانمندی های بالقوه و بالفعل آنان، شایسته سالاری، ارتقاء سطح زندگی کارکنان متناسب بـــا اثـــر بخشی عملکرد آنان، ارج نهادن به ابتکارات و خلاقیت های کارکنان، توجه به کیان خانواده آنان، تشویق کارکنان به تبادل اطلاعات حرفه ای و تخصصی در جهت ایجاد تعامل و کاهش تعارض های موجود، مقید نمودن کارکنان به اجرای امور بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و نهایتاً سهیم نمودن کارکنان در منافع شرکت.

 

 • در قبال اشخاص حقیقی و حقوقی

در قبال اشخاص حقیقی و حقوقی که با توربافان به هر طریقی رابطه کاری دارند، ما تمامی حقوق حرفه ای اشخاص حقیقی و حقوقی را محترم میشماریم، صداقت و شفافیت در عملکرد با آنان را سر لوحه فعالیت های تولیدی و بازرگانی خود قرار میدهیم و در ایفای تعهدات خود در قبال ایشان، خود را مقید به حفظ منافع متقابل میدانیم.

 

التزام به مبانی توسعه پایدار

ما به مبانی توسعه پایدار پایبند هستیم و عینیت آن را در اصول و محورهای ذیل جستجو مینماییم:

 

 • اصول اقتصادی

ما برای حضور موثر درعرصه رقابت و نیل به بهره وری مناسب، در کلیه مکانیزم های عملیاتی خود، موارد زیر را مورد توجه قرار میدهیم:

 • افزایش کارایی در عملکرد مجموعه و کارکنان
 • همسویی با پیشرفت فناوری و بهبود مداوم سیستم ها و روش ها
 • مدیریت سنجیده دارایی های مادی و معنوی
 • پایبندی به اجرای پروژه ها و تولیدات در قالب برنامه های مصوب
 • صرفه جویی
 • تامین سود معقول برای مجموعه و مشتریان

 

 • محیط زیست

ما علاقمندی خود به حفظ محیط زیست را صریحاً اعلام مینماییم و تلاشی مجدانه برای کاستن از نقش احتمالی خود در تخریب محیط زیست خواهیم داشت. ما عمیقاً معتقدیم روش ها و راه حل های ما به صورت مستقیم و غیر مستقیم تأثیری محسوس بر کاهش آلاینده های زیست محیطی و تخریب آن خواهد داشت.

 

 • امور اجتماعی

ما خود را بخشی از جامعه میدانیم. از این رو پیوسته میکوشیم با یافتن شیوه های مناسب و با بکارگیری نیروی انسانی ماهر، در ارتقای سطح زندگی آنان مثمر ثمر واقع گردیم. همچنین با یافتن منابع مازاد در جهت بسط و گسترش خدمات عام المنفعه تلاش خواهیم کرد. ما نسبت به محیط و وقایع پیرامون خود بی تفاوت نخواهیم بود. حفظ کرامت انسانی سرلوحه فعالیت های عام المنفعه ما خواهد بود.

 

 • رعایت مبانی نوین مدیریت

تلاش خواهیم نمود که رویکرد های نظام یافته ای را در مجموعه خود مستقر نماییم که بتواند نتیجه ها را مورد نظارت، حسابرسی و ارزیابی قرار دهد، به عملکرد های اثرگذار بر روند بهینه فعالیت ها پاداش داده و یا تغییرات لازم را به نحوی که همیشه و به سرعت پاسخگوی مطالبات مشتریان خود باشیم اعمال نموده و بر منابع در اختیار خود به نحوی اثر بخش مدیریت نماییم.

 

 • توجه به اثر بخشی ارتباطات

مجموعه توربافان برای مقوله ارتباطات سهم و اعتبار ویژه ای قائل است و با توجه به اهمیت و نقشی که در اثر گذاری بر اقتصاد رقابتی دارد، نشر اطلاعات ضروری و ارتباطات آشکار را امری اجتناب ناپذیر میشمارد. ما برای ترویج اطلاعات و گسترش ارتباطات، برنامه های اطلاع رسانی جامعی داریم که بر اساس آن، اطلاعات مرتبط با فعالیت های خود را ضمن در نظر قراردادن ملاحظات محرمانه، در اختیار کلیه افراد و موسسات که علاقمند به دریافت آنها هستند، قرار میدهیم. ما به مدیریت ارتباطات به عنوان یک فرآیند و راه حل کارآمد بازیابی پتانسیل های تجاری خود و مشتریان، عمیقاً باور داریم. ما تلاشی مستمر در نهادینه سازی و معماری ایده ی نقش موثر ارتباطات در بهبود شرایط یک سیستم تجاری به عمل خواهیم آورد.

 

رعایت اصل شفافیت

ما در کلیه فعالیت های خود از اصل شفافیت که تجلی درستکاری و صداقت در عملکردها میباشد، پیروی نموده و با توجه به موارد زیر این اصل مهم را رعایت مینماییم:

 • از قوانین، مقررات و آیین نامه های ناظر بر فعالیت هایمان تبعیت کامل داریم.
 • به عنوان یک شخصیت حقوقی مستقل و مسئول، روح و جوهره مفهوم ناظر بر اجرای قوانین را در همه شئونات کاری خود حاکم مینماییم.
 • از اجرای مبادلات غیر شفاف به صورت جدی پرهیز داریم و تمام معاملات تجاری خود را به گونه ای صحیح و مطابق با شیوه های نوین و قابل قبول منعکس مینماییم.

 

به امید فردایی بهتر

خواندن 4219 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)
توربافان

توربافان بعنوان یکی از پرسابقه ترین گروه ها در صنعت تولید تورهای ایمنی ، ورزشی و قفس پرورش ماهی کشور و دارای اعتبار بالا در داخل و خارج از کشور تلاش می کند تا مناسبترین تولیدات و خدمات را در بهترین سطح در حوزه فعالیت خود ارائه دهد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره توربافان

از اينکه جامعه، توربافان را به‌عنوان شرکتی معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحول، چابک، پويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی می‌شناسد به‌خود می‌باليم.

تماس با توربافان

آدرس ما

 • تهران،جاده ساوه، سه راه آدران، شهرک صنعتی پاسارگاد(کاظم آباد)، خیابان کمیل، کوچه صنعت سوم، پلاک 17
 • 021-56133414
 • 021-56575518
 • 09123341435 - 09365888224