بیانیه ماموریت توربافان

توربافان شرکتی است فعال در زمینه تولید تورهای نظامی دریایی ایمنی ورزشی و... که با کسب دانش و فن آوری های روز دنیا و با تکیه بر متخصص ترین نیروهای در اختیار در حوزه فعالیت خود و کار گروهی سعی بر ارائه بهترین محصولات و خدمات در داخل و سپس در خارج از کشور بویژه کشورهای همسایه داریم.
ما بعنوان یکی از پرسابقه ترین گروه ها در صنعت تولید تور کشور و دارای اعتبار بالا در داخل و خارج از کشور تلاش می کنیم تا مناسبترین تولیدات و خدمات را در بهترین سطح در حوزه فعالیت خود ارائه دهیم.
ارايه محصولات و خدمات با کيفيت و ارزش برتر با تکيه بر کارکنان باانگيزه و نوآور که باعث بهبود زندگی مشتريان و مصرف کنندگان ملی و ارتقا سطح رفاه کارکنان شده؛ به گونه ای که همگان ما را با رشد پايدار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئوليت های اجتماعی بشناسند.
از اينکه جامعه، ما را به‌عنوان شرکتی معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحول، چابک، پويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی می‌شناسد به‌خود می‌باليم و به راه دراز باقيمانده و مسئوليت‌های سنگين خود نيز واقفيم.
ما با بهره گیری از فن آوریها و سیستمهای روز ارائه محصولات و خدمات با کیفیت توانسته ایم سهم عمده ای در بازار داخلی کسب نمائیم و جزء شرکتهای برتر کشور در زمینه های ساخت، تولید و مدیریت پروژه باشیم.
ما بر این باوریم که مهمترین سرمایه ما نیروی انسانی متخصص و با شخصیت است که محور انجام همه فعالیتهای ماست. لذا در جذب، حفظ و رشد و ارتقاء آنان همه دقت و تلاش خود را بکار می بندیم.
افزایش انگیزه، رضایت شغلی و ایجاد فضا و محیط کار مناسب برای کارکنان، همسو با آرمان و اهداف و ارتقاء فرهنگ و ارزشهای والای انسانی در کارکنان، محور حرکت ما در بخش منابع انسانی است.
ما در همه خدماتمان بر مسئولیتهای اجتماعی خود پایبندیم. لذا حفظ محیط زیست و ارتقاء کیفیت زندگی آحاد مردم به عنوان استفاده کنندگان نهایی خدماتمان همواره در نظر داریم و معتقدیم همین امر به همراه پایبندی ما بر اصول اخلاق حرفه ای موجب خوشنامی و اعتبار ما میان مردم و ذینفعان می گردد.

 

خواندن 343 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
توربافان

توربافان بعنوان یکی از پرسابقه ترین گروه ها در صنعت تولید تورهای ایمنی ، ورزشی و قفس پرورش ماهی کشور و دارای اعتبار بالا در داخل و خارج از کشور تلاش می کند تا مناسبترین تولیدات و خدمات را در بهترین سطح در حوزه فعالیت خود ارائه دهد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره توربافان

از اينکه جامعه، توربافان را به‌عنوان شرکتی معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحول، چابک، پويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی می‌شناسد به‌خود می‌باليم.

تماس با توربافان

آدرس ما

  • تهران،جاده ساوه، سه راه آدران، شهرک صنعتی پاسارگاد(کاظم آباد)، خیابان کمیل، کوچه صنعت سوم، پلاک 17"
  • 021-56133414
  • 021-56575518
  • 09123341435 - 09365888224