محصولات توربافان

محصولات توربافان (39)

مجموعه تور بافان به عنوان یکی از تولید کنندگان تورهای صنعتی، دریایی و ورزشی و نظامی در ایران، توانسته سهم عمده ای از بازار تولید تور را به خود اختصاص دهد. انواع تورماهیگیری تولیدی شرکت توربافان برای صید و همچنین استفاده در قفس های پرورش ماهی به کار گرفته میشود.

جنس تورهای پرورش ماهی کاربردی در قفس پرورش ماهی از  پلی آستر وپلی آمید می باشد. تورهای ایمنی یا تورنجات، شبکه های قابل ارتجاع هستند که برای جلوگیری از سقوط کارگران و ریزش مواد و مصالح از ارتفاع، در سازه های بلند نصب میگردد. نوع بافت و شبکه های توری دراین دسته از محصولات متفاوت بوده و فاقد هرگونه گره می باشد تا در صورت سقوط افراد از حادثه جدی جلوگیری نماید.

تورهای ورزشی برای دروازه فوتبال،فوتسال،بسکتبال،والیبال و ... در انواع گلدنت، باربن، ابریشمی و ... قابل ارائه است. تورهای تفریحی ارائه شده توسط مجموعه توربافان همچون تور ترامپولین، تورننو و ... می باشد.

سایرتورهای ارائه شده توسط شرکت توربافان شامل تورهای تزئینی، تورهای کاربردی در کشاورزی و محافظت از محصولات، باغات و جمع آوری محصولات می باشد.

درباره توربافان

از اينکه جامعه، توربافان را به‌عنوان شرکتی معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحول، چابک، پويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی می‌شناسد به‌خود می‌باليم.

تماس با توربافان

آدرس ما

  • تهران،جاده ساوه، سه راه آدران، شهرک صنعتی پاسارگاد(کاظم آباد)، خیابان کمیل، کوچه صنعت سوم، پلاک 17
  • 021-56133414
  • 021-56575518
  • 09123341435 - 09365888224