تور پرورش ماهی در قفس

پرورش در قفس سامانه ای است كه ماهی، محصور در یك قفس در منابع آبی پرورش داده می شود . در این روش ماهی درون یك قفس یا سبد قرار می گیرد و آب به صورت آزاد بین منبع آبی و قفس در جریان است. عواملی از قبیل افزایش مصرف آبزیان در بین عامه مردم و كاهش ذخایر طبیعی برخی از گونه ها، كمبود و محدودیت منابع و كاهش در آمد و ارزش اقتصادی تولید در استخر های خاكی موجب شده است تا پرورش دهندگان شیوه های سنتی را احیا كنند و انگیزه قوی در تولید كنندگان برای تولید ماهی در قفس به وجود آمده است.
شرکت توربافان از سال 1391 باتوجه به داشتن تکنولوژی تولید تورهای بدون گره شروع بتحقیق وتولید نمونه هایی در زمینه تولید تورهای پرورش ماهی درقفس نمود و در این زمینه همزمان بایک شرکت داخلی وسازمان شیلات، تحقیقات ونمومه گیری را آغاز کرد و در این راه مطالعات وسیعی آغاز شد وجلساتی با شرکت های نروژی و ترکیه ای برگزار گردید.
این توربه صورت پایلوت در خلیج فارس نصب شد و پس از بررسی لازم سرانجام موفق به تولید تورهایی شدیم که حتی از نظر مشاورین خارجی مورد تایید قرارگرفت و در تستهای به عمل آمده سربلند بیرون آمدیم.
تولید تور بدون گره
شرکت توربافان با سابقه 25 ساله در زمینه تولید انواع تورهای نظامی - دریایی - ورزشی و ایمنی از سال 1385 برای اولین بار اقدام به تولید تورهای بدون بدون گره (Knotless net) نمود و موفق شد در این سالها تجربیات مفیدی در زمینه تولید تورهای بدون گره (که در میان صیادان به اشتباه تور پرسی معروف است) بدست آورد و هم اکنون قادر به تامین کل نیاز داخلی در این زمینه می باشد.

 

 

خواندن 5614 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
توربافان

توربافان بعنوان یکی از پرسابقه ترین گروه ها در صنعت تولید تورهای ایمنی ، ورزشی و قفس پرورش ماهی کشور و دارای اعتبار بالا در داخل و خارج از کشور تلاش می کند تا مناسبترین تولیدات و خدمات را در بهترین سطح در حوزه فعالیت خود ارائه دهد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره توربافان

از اينکه جامعه، توربافان را به‌عنوان شرکتی معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحول، چابک، پويا، کارآفرين و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی می‌شناسد به‌خود می‌باليم.

تماس با توربافان

آدرس ما

  • تهران،جاده ساوه، سه راه آدران، شهرک صنعتی پاسارگاد(کاظم آباد)، خیابان کمیل، کوچه صنعت سوم، پلاک 17
  • 021-56133414
  • 021-56575518
  • 09123341435 - 09365888224